• Свеж
Pyle PLR32MPB Дигитални Bluetooth во Цртичка Ресивер со AM/FM Радио, USB/SD Читач на картички

Pyle PLR32MPB Дигитални Bluetooth во Цртичка Ресивер со AM/FM Радио, USB/SD Читач на картички

Rating 
DEN 887.76

Од стока
Во магацинот

) - Сино Копче Осветлување Контроли - Димензии : 7"" (W) x 4.) - Сино Копче Осветлување Контроли - Димензии : 7"" (W) x 4.9 MHZ На Pyle PLR31 MP Во Цртичка монтажни лице автомобил приемник е разноврсна и добар ниска цена опција како ниски трошоци за резервни радио избор.Репродукција на Музика Од Вашиот Bluetooth Уред (i Phone/Андроид/Black Berry итн.

Детални спецификации

Додатоци на производи