• Свеж
Вредност Пакети Panpuri Anti-Oxidant Млеко Бања & Тело DHL Express Масажа Масло (Пакети за 12) Од Thaigiftshop [Добиете Бесплатно Домати Лицето Маска]

Вредност Пакети Panpuri Anti-Oxidant Млеко Бања & Тело DHL Express Масажа Масло (Пакети за 12) Од Thaigiftshop [Добиете Бесплатно

Rating 
DEN 22996.08

Од стока
Во магацинот

➩ Негување На Чиста-Засади Ја Етерични Масла. ➩ Enveloping телото, ова уживање третман омекнува кожата, додека релаксирачки сетила. ➩ Delicately збогатен со природна комбинација на monoi де Тахити масло, морков екстракт и јасмин масло, оваа бања и масажа на телото масло евоцира освежување бања ритуал. ➩ Оваа група е за : Panpuri Anti-Oxidant Млеко Бања & Масажа на Телото Масло.

Детални спецификации

Додатоци на производи