• Свеж
Нова Надградена State-of-The-Art 7 LED Боја на Фацијална Подмладување на Кожата Уред, ПРЕДВОДЕНА Лицето Кожата Светлина Фотон Терапија Уред за Анти-Стареењето, Убава Кожа, Б?

Нова Надградена State-of-The-Art 7 LED Боја на Фацијална Подмладување на Кожата Уред, ПРЕДВОДЕНА Лицето Кожата Светлина Фотон Терапија

Rating 
DEN 4319.76

Од стока
Во магацинот

✔️ Најдобар Фотон Уред : Оваа напредна Нега на Кожата & Тело Терапија машина користи state-of-the-art технологија се користи од страна на денешните водечки Spa & Салон за Убавина професионалци и тренери. ✔️ 1 Година Гаранција : Нашиот производ е Премиум Квалитет, тоа е изграден за да трае.Тоа има Светлина, Време и Температура поставувања, исто така, имаат авто мод.Сите светла боја за да може да биде вклучен во исто време. ✔️ Како User-Friendly & Релјефи Болка : Smart контролен панел со екран на допир, исчистите екранот и многу лесен за употреба.Уредот може да се здипли да се зачува простор. ✔️ Живи и Моќни : да се Уживаат придобивките од Црвена, Жолта, Зелена, Цијан, Сина, Виолетова & Бела LED светла.LED светлосен уред е исто така многу ефикасна во олеснување мускулите и болки во зглобовите. ✔️Пакет : пакетот вклучува свитлива Фотон Уредот, кабелот за напојување, види-преку заштитни eyewear и прирачник за корисникот.Ние нудиме 1 година гаранција.Нашите терапија уред нуди безбедно, природен, и drug-free терапија.

Детални спецификации

Додатоци на производи