• Свеж
DERCLIVE Природни Лицето Чистење Подлога Перат Обновливи со Мрежа Торба (16 парче set)

DERCLIVE Природни Лицето Чистење Подлога Перат Обновливи со Мрежа Торба (16 парче set)

Rating 
DEN 664.56

Од стока
Во магацинот

18") разликата се должи на прирачник за мерење и мали варијации на боите за различни екранот поставување.15" во дијаметар), се вклопува во вашата рака совршено; Лесни, преносливи, лесно да се носат и да го користите, ќе може да ги задржи некои во вашата патна торба, салата, чанта, некои дома или било каде на друго место може да им треба често.почнувајќи вашиот нула отпад начин на живот со овие перат и еднократно памук влошки!Дланка големина дизајн(3.[Остане Здрава Кожа] : Овие памук влошки се меки и супер-меки, лесно може да се повлече од сите видови на шминка, сончање и козметика, само додадете вашиот лицето чистење тоник или масло на вашиот подлога и нежно отстранете вашата шминка во ниеден момент, одлична за око шминка смена, лицето шминка смена, кармин смена и сл.[Совршена за Домашни Патување] : Дланка големина дизајн(3.[Пакетот Вклучува] : 16pcs памук влошки целосно во 4 бои, 4pcs по боја и доаѓа со мрежа торба за полесно носење.1" Забелешка : ве Молиме овозможи 1-3cm (0.15 во дијаметар), се вклопува во вашата рака совршено; Лесни, преносливи, лесно да се носат и да го користите, ќе може да ги задржи некои во вашата патна торба, салата, чанта, некои дома или било каде на друго место може да им треба често.Само почеток на вашата нула отпад начин на живот со овие перат и еднократно памук влошки!.

Детални спецификации

Додатоци на производи