• Свеж
VOSAREA 4 Парчиња 28 Циклуси Шамија Закачалки Носителот Вратоврска Shawl Појас Виси Кука за Складирање Рек Плакар Облека Организаторот за Чорапи Mufflers Pashminas Марами Додатоц

VOSAREA 4 Парчиња 28 Циклуси Шамија Закачалки Носителот Вратоврска Shawl Појас Виси Кука за Складирање Рек Плакар Облека Организаторот

Rating 
DEN 2325.60

Од стока
Во магацинот

- Едноставен, но практичен дизајн го прави тоа повеќе шармантна и привлечна.Опис Ова е сет на марами закачалки.- Ова не се лизга ги чува вашите ценети имот убаво и стабилно во вашиот плакар.Погоден за прикажување на марами или врски, а исто така и складирање на облека во гардероба.Карактеристики - Боја : Избрани Боја - Материјал : Пластика.- Боја : Случајни Боја.На traceless складирање рек ќе не остави траги на марами, се многу практични.2 инчи - Направен од високо-квалитетни материјали, цврсти и издржливи.- Исклучителна полирање процес го прави овој пропелер мазна и брус-бесплатно.Исклучителна полирање процес го прави овој пропелер мазна и брус-бесплатно.Ова не се лизга ги чува вашите ценети имот убаво и стабилно во вашиот плакар.Тој е дизајниран за чување и прикажување на марами, адвокатско врски, ремени или други додатоци.- Големина : Околу 64 x е 36,5 х 0.Пакет Вклучувајќи 4 x Шамија Закачалки.Направени од премиум материјал, издржлив за долготрајна употреба.- Големина : 64 X36.Носивоста, па можете да остатокот увери да го користите.Едноставен, но практичен дизајн го прави тоа повеќе шармантна и привлечна.Силна носивоста и долготрајна употреба.Направени од високо-квалитетни материјали, цврсти и издржливи.- Тој е дизајниран за чување и прикажување на марами, мажи врски, ремени или други додатоци.

Детални спецификации

Додатоци на производи