• Свеж
Justrite 12840 VaporTrap Carboy со Филтер за Полнење, 70mm, 13.5 L, 7 Порти

Justrite 12840 VaporTrap Carboy со Филтер за Полнење, 70mm, 13.5 L, 7 Порти

Rating 
DEN 7899.36

Од стока
Во магацинот

Ергономски полиетилен со висока густина ОН/ТОЧКА сад обезбедува одлични хемиска компатибилност.Забелешка : Висината вклучува филтер ориентирани во хоризонтална положба.8/100) се наменети за еднократна употреба и лесно отстранување на лабораторискиот отпад.

Детални спецификации

Додатоци на производи