• Свеж
ChenCheng Количка, Алуминиум, Стари лица со посебни потреби, Рака-Туркајќи Количка со Седиште, Светлина Виткање Преносни Патување Медицински потрошен материјал

ChenCheng Количка, Алуминиум, Стари лица со посебни потреби, Рака-Туркајќи Количка со Седиште, Светлина Виткање Преносни Патување

Rating 
DEN 1675.20

Од стока
Во магацинот

Испорака датум : 15-30 работни дена.Добредојдовте на нашата продавница, ние имаме голем број на производи за да можете да buy Note : ве Молиме пракса користење на инвалидска количка, со придружни лице.Поради светлина и различни монитори, боите на сликите може да биде deviated,ве молиме обратете се на вистинскиот производ.Здрав челична Рамка со отпорно на гребење завршница ќе го задржи ова возење во потрага остри и се случува силна.Овој објект не содржат други декоративни предмети во слика. На боја на компјутерски монитор може да биде малку различен од вистинскиот производ во боја.Материјал : алуминиум легура, големина : 50*110*91cm, имајќи капацитет : 110kg,педалите се направени од инженеринг пластика, со не се лизга површина и анти-фрактура мрежа дизајн. Поради разни рачни мерни методи, грешка од 1 cm - 2 cm може да occur2.Инвалидска количка се перница е направен од висок квалитет на СТП ткаенина за мекост и удобност, во внатрешноста на потпирач е исполнет со сунѓер за удобност.

Детални спецификации

Додатоци на производи