• Свеж
upscreen. Нула Shield Clear Екран Заштитник за Sony XAV-AX100 (6.4), Силна Нула Заштита, Високо ниво на Транспарентност, Multitouch Оптимизиран

upscreen. Нула Shield Clear Екран Заштитник за Sony XAV-AX100 (6.4), Силна Нула Заштита, Високо ниво на Транспарентност, Multitouch

Rating 
DEN 429.60

Од стока
Во магацинот

Еден пакет (сет) содржи : 1 upscreen Нула Shield Clear Екран Заштитник, 1 Чистење Избрише, 1 Мазнење Картичка, 1 Влажна Подлога, 1 Прашина Смена, 3 Водич Налепници, Инструкции за Инсталација.Силна нула protection The нови развиено силна слој на вашиот upscreen Нула Shield Clear го штити вашиот екран од гребнатини и штети.ЗАБЕЛЕШКА : Ако вашиот уред има криви рабовите на екранот, филмот е намерно намалување помала од екранот.Прецизност Cut Your upscreen Нула Shield Clear е произведен во Германија со повеќето напредна ласерска технологија по највисоките стандарди за квалитет.Високо Ниво На Транспарентност, Силна Нула Заштита.Висок Transparency The 94% светлина пенетрација задржува на екранот јасност и острина.Еден пакет (сет) содржи : 1 upscreen Нула Shield Clear Екран Заштитник, 1 Чистење Избрише, 1 Мазнење Картичка, 1 Влажна Подлога, 1 Прашина Смена, 3 Водич Налепници, Инструкции за Инсталација.Анти-Отпечаток, Multitouch оптимизиран.Мазната површина на заштитник обезбедува пријатен на допир сензација.Лесно, Балон-Бесплатна Инсталација.Екран на допир оптимизиран multitouch оптимизиран површината задржува оригиналниот допир искуство на вашиот уред.Лесно, балон-слободен installation The напредни силикон лепило обезбедува лесен, балон-бесплатна инсталација и добра адхезија.

Детални спецификации

Додатоци на производи