• Свеж
YUTINGCHBY Зима Подсечен Поправка Крем, Зима Анти-Попуштат Крем за Сува, Испукана Потпетици Отстрани Calluses Мртвите Кожата за Груба, Сува и Подсечен Рацете и Нозете (3 Парч?

YUTINGCHBY Зима Подсечен Поправка Крем, Зима Анти-Попуштат Крем за Сува, Испукана Потпетици Отстрани Calluses Мртвите Кожата за Груба,

Rating 
DEN 835.20

Од стока
Во магацинот

✿【Зима Анти-Напукнување Крем】Ако сте биле страдаат од сува, подсечен и мртвите проблеми со кожата, овој моќен и нога нежна крем дефинитивно ќе ви помогне.Разбиена Пета Третман Нога Крем се додава влага и хранливи материи за да се суви и испукани кожата, ја враќа здравата кожа на нозете, и го прави нозе, помазна и со помалку разбиена.✿【Уникатна Формула】Calendula екстракт, Calendula е богат со витамини, особено со витамин А и витамин Ц, што може да се спречи пигментацијата, подобрување на кожата осветленоста и еластичност, го одложи процесот на стареење, да се спречи доделување и брчките, и имаат силна исцелување способност, Ефикасно ја подобрува кожата и чувствителност, astringent и смирувачки ефект. ✿【Брза Апсорпција】крем за сува кожа која апсорбира брзо и длабоко хидрира кожата, овој нога, рака и телото крем помага во одржување на влага баланс на кожата потреби и помага во спречување на пукање и сувост Понатаму гребнатинки или chapping од перење.

Детални спецификации

Додатоци на производи