• Свеж
Sinjimoru Виткање Читање Очила во Мобилен Телефон Паричник, Тенка Оптика Паметни Очила Случај за Назад на iPhone. Glazip (1.00 Сила)

Sinjimoru Виткање Читање Очила во Мобилен Телефон Паричник, Тенка Оптика Паметни Очила Случај за Назад на iPhone. Glazip (1.00 Сила)

Rating 
DEN 527.76

Од стока
Во магацинот

ЧИТАЊЕ ОЧИЛА : Glazip е пренослив наочари во телефонот џеб, gadgets, за лаптоп / таблет.ЗГОЛЕМЕНА ОЧИЛА РАМКА : Glazip има заменлив леќи нудат прилагодување на леќа сила.СИГУРНО СКЛАДИРАЊЕ : мала торбичка направени од еластична ткаенина материјал може да се превртува кога ја користите камерата.КОМПАТИБИЛНОСТ : Прикачување на bifocal читање очила случај на задната страна на мобилен телефон носителот / паметен телефон.ГАРАНЦИЈА/ПАКЕТ : Ние обезбеди за 90 дена за гаранција за услугата.Пакетот вклучува Читање Очила, Асистент Лепило Филм, Glazip Случај.За телефони со стакло грб, ве молиме приложете производ на телефон случај и да го користите Помошникот Лепило Филм за поголема адхезија.Може да не биде соодветен за луѓе со чувствителна кожа.На читање очила достапни се во 5 различни сила options давање на голема погодност и прилагодување на корисникот.Glazip може да се користи без оглед на телефон случај и модел на телефон и на леќи се exchangeable.Најава.За телефони со стакло грб, ве молиме приложете производ на телефон случај и да го користите Помошникот Лепило Филм за поголема адхезија.Може да не биде соодветен за луѓе со чувствителна кожа.Читање очила x1, Асистент Лепило Филм x1, Glazip (случај) x1.

Детални спецификации

Додатоци на производи