• Свеж
Количина 1 AFE 409805-1 SULLAIR Директна Замена на ВОЗДУХ/Масло Сепаратор Елемент

Количина 1 AFE 409805-1 SULLAIR Директна Замена на ВОЗДУХ/Масло Сепаратор Елемент

Rating 
DEN 7678.56

Од стока
Во магацинот

Директна Замена За SULLAIR 409805-1. Фит Форма и Функција Гаранција.MICRON ОЦЕНКА : 0.3. МЕДИУМИ ТИП : MICROGLASS.Новите премиум ОЕМ алтернативна замена за SULLAIR 409805-1. Произведен да ги исполнуваат или надминуваат оригинална опрема спецификации.Поддржани од страна на Резервни Филтрација Експерти се Вклопуваат, Форма и Функција Гаранција.Сликите се користи за претставување цели.Предмети означени со замена или алтернативни не се поврзани со оригинална опрема производителот, дел броеви и имиња се за крстот референца само.

Детални спецификации

Додатоци на производи