• Свеж
Hp B3G86A#BGJ Laserjet Enterprise Flow MFP M630z Моно Ласерски MFP (Продолжува)

Hp B3G86ABGJ Laserjet Enterprise Flow MFP M630z Моно Ласерски MFP (Продолжува)

Rating 
DEN 23997.60

Од стока
Во магацинот

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени со производот или да го замени.Обезбедува одличен квалитет на Печатење, Остри слики и текст.Едноставен за инсталација и употреба.Направен во Мексико.Ова пред се во сопственост или обновена производ е професионално да се проверуваат и тестираат да работат и да изгледаат како нови.Како производ станува дел од Обновен, вашата дестинација за пред-сопственост, реновиран производи : купувачот го купува нов производ и го враќа или занаети тоа во понови или различен модел.Дека производот е прегледан и тестирани за да работат и да изгледа како нов од квалификуваните понудувачи.Тогаш, производот се продава како да се Обновува производ на .Ако не сте задоволни со купување, обновени производи ги исполнуваат условите за замена или рефундирање на под Обнови Гаранција.

Детални спецификации

Додатоци на производи