• Свеж
Fansipro Dustproof Блескаво Сијалица, Додаток Колекции На Куќи; Тоалет; Чај Соба; Изнајмување на Соба; Ресторан; Хотел, 110x35(MM), Бела, 5 Парчиња Блескаво Светло Светилка Светилк

Fansipro Dustproof Блескаво Сијалица, Додаток Колекции На Куќи; Тоалет; Чај Соба; Изнајмување на Соба; Ресторан; Хотел, 110x35(MM),

Rating 
DEN 441.84

Од стока
Во магацинот

Производот е зелена и енергетски ефикасен.Таа е погодна за различни декорација стилови.Тоа е долгорочна услугата живот и потрајни.Производот е светлината е единствен и мека без да му наштети на очите.Прецизност производство, лесна инсталација.Одговара за овие прилики : Куќи; Тоалет; Чај Соба; Изнајмување на Соба; Ресторан; Хотел; ученичкиот Дом; Училиштето; Сместување; Вила Бои : Бела Материјал : Стакло Производ Облик : Неправилен Облик Целосно Нето Тежина : 250(G) Производ Должина на : 110(MM) Производ Ширина : 35(MM) Напон(V) : 220 Моќност(W) : 15 Пакет Листата : 5 парчиња Блескаво Светло Светилка Светилки Описи : производот е зелена и енергетски ефикасен.Таа е погодна за различни декорација стилови.Тоа е долгорочна услугата живот и потрајни.Производот е светлината е единствен и мека без да му наштети на очите.Прецизност производство, лесна инсталација.Четка за заби замена глава е направен од високо-квалитетни материјали четката усвојува концизен дизајн и прекрасен изглед На производот е ниско-клуч луксуз, и тоа е и око за заштита и заштита на животната средина.Овој производ е широко се користи.Блага светлина создава пријатна атмосфера.Тоа може да се заштитат од скриени опасности поради пламен retardant и голема температура отпорни на удари материјали.

Детални спецификации

Додатоци на производи