• Свеж
AJP Дистрибутери Замена Надградба на Фарови Главата Светла Светилки Пред Возење Собранието Пар За Хонда Граѓански 2004 2005 04 05 (Црна Домување Јасно Леќа Килибар Reflectors)

AJP Дистрибутери Замена Надградба на Фарови Главата Светла Светилки Пред Возење Собранието Пар За Хонда Граѓански 2004 2005 04 05

Rating 
DEN 5267.28

Од стока
Во магацинот

Идеален за магла, снег , дожд и за сите ноќ време на возењето.Ќе повторна употреба фабрика браник монтажа јазичиња за 100% ОЕМ изглед.ВИДЕТЕ го ПОНАТАМОШНОТО, ВИДИ ПОШИРОКО, да се ВИДИТЕ ПОДОБРО : Нов објектив и рефлектор обезбедуваат супериорен осветлување и да се обезбеди пријатно и удобно возење искуство.Reuses фабрика извор на енергија и браник за одличен изглед.Ако имате било какви прашања, ве молиме да се чувствуваат слободни да ја нашата служба за корисници е-маил тим за видео инсталација.ПРЕМИУМ КВАЛИТЕТ И СУПЕРИОРЕН ДОЛГОВЕЧНОСТ : Темелно тестиран за да се обезбеди непречено функционирање и целосно затворени за да се спречи влага од се заробени во внатрешноста на домување.ЛЕСЕН за ИНСТАЛАЦИЈА : Овие светилки се дизајнирани за брза и лесна инсталација.СТИЛСКИ И СВЕЖО НОВ ДИЗАЈН : Прави вашиот автомобил изгледа понова со овој луксузен изглед.

Детални спецификации

Додатоци на производи