• Свеж
Jopwkuin Десктоп Јазик, Биро Звучници за домашно Десктоп Компјутер Аудио USB Кабелска Subwoofer Дома LED Мултимедијални за Дома Дневна Соба и Спалната соба(Надградена Верзија

Jopwkuin Десктоп Јазик, Биро Звучници за домашно Десктоп Компјутер Аудио USB Кабелска Subwoofer Дома LED Мултимедијални за Дома Дневна

Rating 
DEN 1509.60

Од стока
Во магацинот

【АТРАКТИВНИ】pc јазик за десктоп во Комбинација со мека сини LED осветлување, вашето биро изгледа многу привлечни и полна со виталност.USB напојување со кабел и помошни кабел.Обезбедуваат исклучителна подароци за вашето семејство, пријатели и колеги на денот на Благодарноста, Божиќ или роденден.5 mm џек за слушалки, како што се компјутери, лаптопи, мобилни телефони, таблети, за i Pods, проектори, монитори, мали Телевизори, за Поттикне, за dot, за Xbox, за Paly Station4, итн.Да зачувате простор, се релаксираат и да уживаат во зен чувство на чистота. 【КОМПЈУТЕРСКИТЕ ЗВУЧНИЦИ & МУЛТИ ЦЕЛ】На Десктоп компјутер е дизајниран за да ви овозможи со висок квалитет и јасен звук, која е многу погодна за работни простори, домашни канцеларии, училници, подруми и кујни.Како да го Користите : Користете directly Specification : Предмет Тип : Мини Speaker Material : ABSPower Снабдување на Владата : USB DC 5 VFrequency : 25 Hz-20 KHz Channel : 2.0 Звук Извор : 3. Лесен за Користење : Plug and play.Многу погодна за онлајн состаноци, веб семинари и видео предавања.

Детални спецификации

Item Type:
Mini Speaker
Material:
ABS
Power Supply Mode:
USB DC 5V
Frequency:
25Hz-20KHz
Channel:
2.0
Sound Source:
3.5mm Aux Cable
Separation:
>=35dB
Signal to Noise Ratio:
>=65dB
Output Power:
3W
Package List:
2 x Speaker1 x Manual :

Додатоци на производи