• Свеж
BGS 3854 | Machinist е Чекан | fibreglass вратило | 500 g

BGS 3854 | Machinist е Чекан | fibreglass вратило | 500 g

Rating 
DEN 639.36

Од стока
Во магацинот

Производителот гаранција може да не се применува.Со мет-црни лакирани главата.Со fiberglass се справи.Главата тежина : 500 g.BGS technic КГ, традиционално, семејна сопственост, сопственикот раководи компанија, е нудејќи постојано расте изборот на рака, алатки и специјални автомобилската алатки за над 45 години.

Детални спецификации

Додатоци на производи