• Свеж
Цинк Позлатен Бакар Swage Ракави - Crimping Јамка Ракав за 1/16 Дијаметар Челичното Јаже и Кабел - Цинк Позлатен Бакар Двојно Барел Crimp Ракави - Цинк Позлатен Бакар Ракави за ?

Цинк Позлатен Бакар Swage Ракави - Crimping Јамка Ракав за 1/16 Дијаметар Челичното Јаже и Кабел - Цинк Позлатен Бакар Двојно Барел

Rating 
DEN 1771.20

Од стока
Во магацинот

Цинк Позлатен Бакар Swage Ракави за 1/16" Челичното Јаже.Јамка/Ракав Конектори за Кабелот за да може лесно да се обезбеди циклуси кога anchoring кабел, тие се силни престанок на челичното јаже собранија.Crimp со соодветни swaging алатка - Заклучување на завршува на водич жица со менгеме на назад, клешти или други компресија tools.Двојно Барел Crimp Ракавите се направени од Бакар со Цинк Позлатен.Пакет Количина : 100 Компјутери Цинк Позлатен Бакар Swage Ракави.Цинк Позлатен Бакар Swage Ракави за 1/16" Кабел - Цинк Позлатен Бакар Ракави за Жица, Двојно Барел Crimping Ракави, Двојно Барел Ferrule 1/16", Swage Ракави 1/16" - Овална Дуплекс Челичното Јаже Кабел Crimping Јамка Фитинзи - Цинк Позлатен Бакар Crimping Ракав за 1/16" Дијаметар Челичното Јаже Crimping јамка ракавите се лесни за употреба, без напор, едноставно заклучување на двата краја на водич жица со менгеме на назад, клешти или компресија tools.Swage ракав конектори направете го тоа лесно за да се обезбеди циклуси кога anchoring кабел.Работи добро со Нерѓосувачки Челичен кабел.Добредојдовте на нашата продавница.Вашето задоволство е наш приоритет.Ако има било какви прашања пред и по купувањето, ве молиме добредојдовте да контактирате со нас, ние ќе се обидеме што е во моја моќ да ги реши сите за вас.

Детални спецификации

Додатоци на производи