• Свеж
Боби Thomson Њујорк Гиганти Потпишан Лични Проверки 4931-4943 JSA - MLB Autographed Разно Предмети

Боби Thomson Њујорк Гиганти Потпишан Лични Проверки 4931-4943 JSA - MLB Autographed Разно Предмети

Rating 
DEN 4816.56

Од стока
Во магацинот

Доаѓа со Сертификат за Автентичност и Џејмс Spence Автентикација.Категорија; MLB Autographed Разно Предмети.Боби Thomson Њујорк Гиганти Потпишан Лични Проверки 4931-4943 JSA Ако еден производ е непотпишана или не игра-се користи, холограм нема да бидат вклучени Боби Thomson сувенири.Њујорк Гиганти сувенири.

Детални спецификации

Додатоци на производи