• Свеж
Жените Трендовски Солидна Боја Шупливи Чипка Долги Ракави Есен Туника Shapewear Тенок Одговара Домот Polluver Блузи Лабава Блуза

Жените Трендовски Солидна Боја Шупливи Чипка Долги Ракави Есен Туника Shapewear Тенок Одговара Домот Polluver Блузи Лабава Блуза

Rating 
DEN 419.76

Од стока
Во магацинот

02" Должина : 69cm/27.❤На Чипка долг ракав блузи/Чипка Вратот за жените е направен од qigh квалитет полиестер ,дише , мека и кожа-пријателски, удобно да го носат, не е лесно да се деформира.✔ За shipping Standard превозот обично трае 5-18 дена да бидат испорачани.16" Врат : 55cm/21.44" Ракав : 60cm/23.односно јазол henley блузи лабави лилјак крило обични маици туника должина блузи leggings долг ракав туника кошули декорација botton надолу туника врвот блузи s-3xl отворени v пред заврши pleated тенок врвот tee долг ракав ruched т кошула плус големина туника топ - долг ракав pleated копчето до кавга разгореа солидна блуза кошула флорални туника блузи 3/4 тркалаат ракав v деколте, блузи долги ракави кошули crewneck швајцарската точка солидна блуза блузи кошула исклучување на рамо блузи chiffon блузи долги ракави кошули ласкави пом пом врвот.59" ❤Големина : Големи НАС : 8 велика БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 110cm/43.долги ракави кошули polka точка кавга во домот блуза домот polka точки капа ракав клучалката назад работа блуза врвот долг ракав цврст круг вратот чипка копчиња туника блузи henley кошули ноќта на вештерките туника кошули новина тиква графички pullover долг ракав империја половината одблесокот блуза блузи исклучување рамо чипка врвот секси флорални чипка блуза т-маица долг ракав блузи мода, долг ракав копчето надолу кошули, блузи, xs-3xl копчето до v деколте, блузи долги ракави цврсто стојат јака плетени врвот симпатична опуштено одговара кошули.т кошула врвот чипка капчиња долг ракав копчето надолу кошули ребрести плетени pullover блузи блузи суичери долг ракав блок туника блузи чипка термички долна облека долг ракав v деколте резервоарот на врвот sweatshirt руно наредени cami база слој зима кошули есен плус големина блузи - скриени џеб солидна flowy туника кошули дното chiffon pleated долг ракав секси чиста флорални чипка блуза врвот s-3xl плус големина блузи v деколте, краток ракав batwing врвот ладно рамо т кошула чипка капчиња блузи блузи лабава копчето надолу кошули.

Детални спецификации

Додатоци на производи