• Свеж
Убавината Принцеза Бразилецот Тело Бран со Затворање 9A Необработени Бразилецот Коса 3 Снопови со Средниот Дел Затворање Природни Црна Човечка Коса на Снопови Со З?

Убавината Принцеза Бразилецот Тело Бран со Затворање 9A Необработени Бразилецот Коса 3 Снопови со Средниот Дел Затворање Природни

Rating 
DEN 3256.56

Од стока
Во магацинот

Се третираат како вашата сопствена коса и да ги преземат многу добро се грижи за тоа,а потоа, нормално, тоа би можело да трае 6-10months.Губење На Текстурата : Тело Бран.Не Сува Лесно да се Грижи за.Пакет Количина : Бразилски Богородица Коса Тело Бран 3 Снопови со Средниот Дел Чипка Затворање 4x4inch 130% Густина,Пакет на 4pcs.Нашата коса производи се со врвен квалитет човечка коса, чиста, природна, мека, чешел лесно, лесно да се мијат и се грижи, без синтетички или животински влакна, Стабилен квалитет на производот, Строга и целосна контрола на квалитетот на системот.Може да Се Бојадиса и Избелени.Губење на Материјал : Човечка Коса Снопови,Одделение 9 A Бразилецот Човечка Коса Со Затворање.Боја на коса : Природни Црна Боја, Може да се Бојадиса и Избелени.Сите наши човечка коса е пак да тежина и должина,95-100g/Снопови,35-45g/piecs,Нормално 3 Снопови со еден затворање е доволно за Целосна Главата(за normall главата size If сакате Подебели или Треба Подолго Коса, u може да се Носат уште еден Пакет.Сите кутикулите се непроменети и ќе забележите секој избор на нашата богородица косата е природен коси на крајот.Губење на Живот : 6-18 месеци(во Зависност од употреба и грижа).Боја На Коса : Природни Црна Боја.Се третираат како вашата сопствена коса и да ги преземат многу добро се грижи за тоа,а потоа, нормално, тоа би можело да трае 6-10months.Ние изберете коса која беше отсечени од младите дами директно.Без Пролевање Не Метежот.Полна и Густа Крајот.Секој избор е собрани од еден донатор.Не Користите Удар Фен или Премногу Топлина.Исто така тоа.Без Никакви Метежот Проблеми.Отсечени Од Млада Девојка Донатор.

Детални спецификации

Додатоци на производи