• Свеж
NatureCall Масло од Кокос за Eyelash и Веѓа Раст (пакување од 2, 10ml шише)

NatureCall Масло од Кокос за Eyelash и Веѓа Раст (пакување од 2, 10ml шише)

Rating 
DEN 215.76

Од стока
Во магацинот

БЕЗБЕДЕН ЗА СЕКОЈДНЕВНА УПОТРЕБА : Многу употреба рицинус за раст на косата.- Откако посакуваните резултати се постигнуваат, ќе се применуваат на секој втор ден за одржување.- Отсуство на текот на ноќта и нежно избришете го од вишокот во утринските часови.Тоа е дури и безбедно да се користи на кожата околу очите, предизвикува никакво иритација.Совети : - шест-недела стартер набавка ќе даде првичните резултати.За Product Many студии покажуваат дека кокосово масло е безбедно за употреба околу очите.Тоа е 100% чисто масло од кокос, НИШТО ДРУГО, нема parabens, не phthalates, или со вештачки ароми.Кокосово масло е околу илјадници години и е добро познат на понуда импресивен број на докажани здравствени придобивки.Тоа им помага да се намали опаѓањето на косата и враќање на било оштетена коса.Nature Call eyelash & веѓа подобрување на серумот е направен од 100% природни органско кокосово масло, зголемување на растот и ги направите вашите трепки и веѓи посилни, целосни, подолг и поздрав четири до шест недели, со целосна резултати во три месеци.Ние сме многу горди да се воведе оваа рачно направена, 100% природна убавина производ што ќе го направи вашата убавина рутински удобен и посебни.

Детални спецификации

Додатоци на производи