• Свеж
Thule Ево Покрена Железнички Нога Пакет

Thule Ево Покрена Железнички Нога Пакет

Rating 
DEN 1438.80

Од стока
Во магацинот

Сет од 4 оптоварување превозникот нозе за Thule Ево покривот управување со систем (load барови се продава одделно).Нога инсталира лесно на возила со покрена огради.Ергономски вртежен момент граничник копчето означува кога решетката е безбедно и правилно обезбедено на вашето возило.Гумена облога ја штити површината на поставените огради и обезбедува совршено се вклопуваат.Обезбедува да возилото со Thule Едно-Копче заклучи (се продава одделно).Проверете Thule Купувачот Упатство за да дознаете кој покрив рек одговара на вашиот автомобил.Максимално оптоварување 220 lb.Ве молиме исто така, проверете максимална покривот капацитет на вашето возило.Одговара : Thule Wing Bar Ево, Thule Aero Blade, Thule Square Bar, Thule Pro Bar.Лесен-за-инсталирајте нога за Thule Ева покривот полици.За возила со покрена огради.На Thule Ево Покрена Железничкиот товар на превозникот нозе може да се користи со Thule Wing Bar, Thule Плоштадот Бар, и Thule Pro Bar.На Thule Ево Покрена Железничкиот товар на превозникот нозе може да се користи со Thule Wing Bar, Thule Плоштадот Бар, и Thule Pro Bar.На Thule Ево Покрена Железничкиот товар на превозникот нозе може да се користи со Thule Wing Bar, Thule Плоштадот Бар, и Thule Pro Bar.На Thule Ево Покрена Железничкиот товар на превозникот нозе може да се користи со Thule Wing Bar, Thule Плоштадот Бар, и Thule Pro Bar.

Детални спецификации

Додатоци на производи