• Свеж
ZHANGWJ Водоотпорен Ракавици, Течен азот Ракавици се Зголеми Кастрење Ракавици Antifreeze и Течен азот Отпорни на Ниски температури Заварувачи Ракавици Градинарство Рака?

ZHANGWJ Водоотпорен Ракавици, Течен азот Ракавици се Зголеми Кастрење Ракавици Antifreeze и Течен азот Отпорни на Ниски температури

Rating 
DEN 2931.60

Од стока
Во магацинот

На ракавици опремени и, тоа е лесно да се чувствуваат краевите на прстите,обезбеди голем степен на заштита, додека, исто така, се уште не прави вашите раце се чувствуваат тежок.На ракавици се многу флексибилни и целосно се заштитите од прекини, гребнатини, остар трње, pricks, груби работи и работи за кастрење рози, ракување кактус, кастрење бери, и дава голема контрола врз се што ви треба.Дише & Издржливи - На ракавица е направен од висок квалитет на cowhide кожа се вклопуваат за да ви овозможи со највисок носат и пункција отпор, ткаенина на задниот дел на рацете е дише и удобно.Се носат за долго време, вие нема да чувствувате топло. ✲❤❤✲ Составен од дише и водоотпорен композитни материјали и ниска температура отпорни памук, тоа има одлична ниска температура отпор, а исто така е водоотпорен и дише. ✲❤❤✲ Супериорен ниска температура штета заштита, водоотпорен, дише, лесни, меки на допир, висока флексибилност и удобно допир.

Детални спецификации

Додатоци на производи