• Свеж
Avidlove Жените Едно Парче долна Облека Секси Чипка Bodysuit Длабоко V Теди Babydoll XS-XXXL

Avidlove Жените Едно Парче долна Облека Секси Чипка Bodysuit Длабоко V Теди Babydoll XS-XXXL

Rating 
DEN 263.76

Од стока
Во магацинот

Оваа чипка долна облека bodysuit е одличен избор за да зачин до вашиот живот.Тоа го прави полесно и удобно да се носат.Avidlove Жени Секси долна облека ве прави многу елегантна и шармантна, совршен за Valantines се Пука или облечен за Божиќ Ноќ.Пакет Содржина : 1 x Едно Парче Теди долна Облека.На чипка е мек и еластичен.Секси чипка долна облека е еластичен чипка ткаенина и некои прилагодливост со вратоврска вратот и грбот.5% памук/95% chinion.Еластичен материјал и прилагодливи врски може да се добие секој совршено се вклопуваат и удобен.Еластичен материјал и прилагодливи врски може да се добие секој совршено се вклопуваат и удобен.Многу шармантна и женски.Материјал : одлична едно парче долна облека направени од 5% Памук и 95% Chinion.Одговара за сите различни големината на телото.Spicing до вашиот сексуален живот.Во исто време, материјал на теди долна облека sleepwear е доволно силна за да ви понуди супер ПОДДРШКА, ФОРМА и ПОКРИВАЊЕ.Се привлечат привлечеш внимание.Убава кристал во предниот дел на chemise , те прави повеќе благородна и доброто во текот на ноќта.Неверојатен дизајн фати вашиот љубители очи и срце, топлина вашиот будоар ноќ.Мек материјал никогаш не се направи сте нервозни, но се стави на вашето тело во сосема опуштена состојба.Секоја жена го заслужува тоа!.Врските зад градите и вратот ви помогне лесно да се прилагоди на тоа како тесни сакате и колку ефекти сакате.

Детални спецификации

Додатоци на производи