• Свеж
CyberPower OR2200PFCRT2U ПРЕСТАПНА Sinewave UPS Систем, 2000VA/1540W, 8 Места, AVR, 2U Рек/Кула

CyberPower OR2200PFCRT2U ПРЕСТАПНА Sinewave UPS Систем, 2000VA/1540W, 8 Места, AVR, 2U Рек/Кула

Rating 
DEN 15720.00

Од стока
Во магацинот

2000 VA/1540 W ПРЕСТАПНА Sinewave Батеријата Копија уреди за непрекинато Напојување (UPS) Систем. 8 БАТЕРИЈАТА КОПИЈА ТЕКСТ : NEMA 5-15 P приклучок со 10 нога кабелот.ROTATABLE МУЛТИФУНКЦИОНАЛЕН LCD ПАНЕЛ дисплеи итно, детални информации за ПРОЗОРЦИ' батерија и моќност услови, вклучувајќи : проценка на траење, капацитетот на батеријата, капацитет, итн.АВТОМАТСКИ НАПОНОТ ПРОПИС (AVR) : Коригира мала моќ флуктуации без менувањето на батеријата, а со тоа продолжување на животот на ПРОЗОРЦИ' батеријата. 3-годишна ГАРАНЦИЈА, ВКЛУЧУВАЈЌИ БАТЕРИИ, 300,000 долари Поврзана Опрема Гаранција, СЛОБОДНИ Power Panel Бизнис Издание Софтвер за Управување (Download).Стил : 2200 VA 20 A | Шема Име : UPS-от.

Детални спецификации

Додатоци на производи