• Свеж
MAHLE GS33529 Инјектор за Гориво О-Прстен Комплет, 1 Пакет

MAHLE GS33529 Инјектор за Гориво О-Прстен Комплет, 1 Пакет

Rating 
DEN 147.12

Од стока
Во магацинот

Сите MAHLE Оригинални дихтунзи ги исполнуваат или надминуваат оригиналната опрема спецификации обезбедување на најдобрите запечатување производи достапни.MAHLE Оригинални дихтунзи користи OE противвредност или подобри материјали во сите наши дихтунзи.Цилиндар на главата болт постави (ГШ) содржи главата завртки е потребно да се замени еден цилиндар на главата.Вртежен момент-на-родот завртки не може да се употребуваат, нови сврзувачки елементи се обезбеди соодветна запечатување оптоварување.Содржината на MAHLE Оригинални дихтунзи се пакуваат во смалуваат завиткани послужавник, кои ви даваат додадена безбедност на знаејќи дека вие имате право делови, пред отворањето на пакетот.MAHLE Оригинални дихтунзи обезбеди светска класа запечатување производи доверени од страна на Оем & Техничари од целиот свет.

Детални спецификации

Додатоци на производи