• Свеж
Brackitz Мини ПАРЕА Центар за Образование | МАТИЧНИ Изградба Градење на Блок Играчка | Сензорни Учење Играчки за Деца PreK-6 | 204 Pc Сет

Brackitz Мини ПАРЕА Центар за Образование | МАТИЧНИ Изградба Градење на Блок Играчка | Сензорни Учење Играчки за Деца PreK-6 | 204

Rating 
DEN 2304.72

Од стока
Во магацинот

Намерно отворени играчки, Brackitz поттикнува имагинација, неограничен по чекор-по-чекор инструкции.СОВРШЕНО БЕЗБЕДНА ИГРА – На Brackitz, ние се грижиме за вашето дете безбедност.204 ПАРЧИЊА ЗА КРЕАТИВНИ И ИМАГИНАТИВНИ ИГРА - Brackitz наградуван зграда играчки се единствени во нивната способност да се поврзете насекаде, во секој агол, овозможувајќи им на децата да се дизајнира и да се изгради 3 D структури, животни, вселенски бродови, машини кои се вртат и повеќе со користење на штици, ротирачки делови како и поврзување центри.ФАСЦИНАНТЕН ЗАБАВА ЗА СИТЕ ВОЗРАСТИ – Brackitz забава градежни колекции обезбеди детството на имагинативна игра.На обновливи складирање бин чува сите парчиња заедно и организирани.Го прави голем дар!.Entranced во креативна изградба, тие се знае решавање на реални предизвици со креативност, дизајнот на процесот, и проблемот-учење врз база пристап, како тие да се изгради.ОБНОВЛИВИ СКЛАДИРАЊЕ САД – Оваа зграда поставите доаѓа во погоден сад за кавга-бесплатно расчистување и складирање.Можностите навистина се бескрајни.Голем, лесно се составуваат блокови одговара безбедно во дете рацете, и отворени градење на можности запалам постарото дете интерес.РАЦЕТЕ НА МАТИЧНИ УЧЕЊЕ – Вашето дете ќе има експлозија а истражуваат светот на науката, технологијата, инженерството и математиката.

Детални спецификации

Додатоци на производи