• Свеж
Tolco 300628 1.75 оз Пластовидно Јар - 4 Оџакот, да ги бришете (Пакување од 144)

Tolco 300628 1.75 оз Пластовидно Јар - 4 Оџакот, да ги бришете (Пакување од 144)

Rating 
DEN 8004.24

Од стока
Во магацинот

Четири Јасно пластика тегли.Пластовидно.Вклучува еден капак за врвот тегла.Земја на потекло : Кина.Четири Јасно пластика тегли кои пресврт заедно да се запечати тегла подолу.Вклучува еден капак за врвот тегла. 1.75 оз.

Детални спецификации

Додатоци на производи