• Свеж
Arzroic DJI Mavic Воздух 2 2S Опрема за Слетување Стигнале Нога Екстензии Висина Extender Додатоци (1 Сет)

Arzroic DJI Mavic Воздух 2 2S Опрема за Слетување Стигнале Нога Екстензии Висина Extender Додатоци (1 Сет)

Rating 
DEN 287.76

Од стока
Во магацинот

Специјално Дизајнирани за DJI Воздух 2 S и DJI Mavic Воздухот 2 : Покренува камера и gimbal 1.37 инчи над земја, песок, трева, заштита од оштетувања при слетување на тревни или нерамна основа.Свитлива и Компактен Дизајн : Лесно е да ги носите и може да се стави тоа во оригиналната DJI carring торба без отстранување од вашиот DJI Воздух 2 S / Mavic Воздух 2. Брзо Ослободување : се карактеризира со брзо ослободување на количка за дизајн, брз инсталација.Мала Тежина : Само 24.3 g/0.05 lb вкупно.Услуги на клиентите : 1 година гаранција.Материјал Функција : Стареење отпорни & не-токсични.

Детални спецификации

Додатоци на производи