• Свеж
RCstyle Опрема за Слетување за DJI Mavic Воздух 2 и Воздухот 2S Летало Прибор Опрема за Слетување Свитлива sled Одбор Опрема за Слетување (Црна)

RCstyle Опрема за Слетување за DJI Mavic Воздух 2 и Воздухот 2S Летало Прибор Опрема за Слетување Свитлива sled Одбор Опрема за Слетување

Rating 
DEN 1761.60

Од стока
Во магацинот

Snap дизајн за брза инсталација и disassmbly,не е лесно да падне и да се обезбеди максимална стабилност на вашиот летало.65 во да се заштити DJI Mavic Воздух 2 од полетување и слетување во нерамна средини. 【Задоволство Гаранција】 : Ако имате било какви проблеми со квалитетот во рок од 30 дена од датумот на купување или наидат на проблеми во употреба, можете да пишете ни во било кое време, и ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.65 во да се заштити DJI Mavic Воздух 2 од полетување и слетување во нерамна средини.Карактеристики на производот : Посебни sled опрема за слетување наменета за Mavic Воздух 2.【Наменета за Mavic Воздух 2 Специјално】Sled опрема за Слетување наменета за DJI Mavic Воздух 2. Ефикасно да се зголеми висина од страна на 1.Во фирма, тесна структура и не падне. 【Свитлива и Преносни】На Mavic Воздух 2 опрема за слетување може да им овозможи на неспокојот Слетувања на различни нестабилни површини, свитлива и лесно да работат и носат.

Детални спецификации

Додатоци на производи