• Свеж
Делта Тапа Trinsic Допир Лентата за Славина со Повлече Надолу Sprayer, Хром Бар Потоне Тапа Една Дупка, Wet Bar Чешми Една Дупка, Првично Потоне Тапа, Делта Touch2O Технологија, Хр

Делта Тапа Trinsic Допир Лентата за Славина со Повлече Надолу Sprayer, Хром Бар Потоне Тапа Една Дупка, Wet Bar Чешми Една Дупка,

Rating 
DEN 11830.56

Од стока
Во магацинот

Magna Tite магнетни докинг.Touch2 O Технологија.Напојува со 6 аа батерии (вклучени) со околу две години животниот век на батеријата.Од Производителот На дизајн е инспириран од елегантни елеганција на модерните Европски дизајн.Евро-движење кертриџ.Сите, но елиминира протекување со едно парче снабдување линии и Дијамант Печат Вентил, кој дијамант-вградени керамички диск, не бара подмачкување и ја носат на заптивки.ДИЈАМАНТ Печат Технологија.Magnatite приклучните го задржува кујна се повлече надолу спреј стапче цврсто на место со интегриран моќен магнет, па да стои закачен кога не е во употреба.

Детални спецификации

Додатоци на производи