• Свеж
ZHANGWJ Водоотпорен Ракавици, Течен азот Ракавици Работа Ракавици Крава Сплит Кожа Фабрика Градинарство Заварување Дрво Шпоретот Отпорни на Топлина Доказ Работни Ра?

ZHANGWJ Водоотпорен Ракавици, Течен азот Ракавици Работа Ракавици Крава Сплит Кожа Фабрика Градинарство Заварување Дрво Шпоретот

Rating 
DEN 818.40

Од стока
Во магацинот

✲❤❤✲ Супериорен ниска температура штета заштита, водоотпорен, дише, лесни, меки на допир, висока флексибилност и удобно допир.8 инчи грешка, што е нормална✲❤❤✲ Ако имате било какви прашања, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате и ние ќе ви обезбедиме со задоволително решение.Производ : Кожа gloves Material : cowhide, canvas Size : 17cm * 37cm Color : млеко white Quantity : 5 пара, 10 pairs Tips : чисто прирачник за мерење, таму е 0,4 инчи-0.

Детални спецификации

Додатоци на производи