• Свеж
Допир-за Кујнски Мијалник Тапа со Повлече Надолу Sprayer, Најновите Нерѓосувачки Челик SUS304 Smart Кујна Чешми со Палубата Плоча -Бранеа Никел (Сребро)

Допир-за Кујнски Мијалник Тапа со Повлече Надолу Sprayer, Најновите Нерѓосувачки Челик SUS304 Smart Кујна Чешми со Палубата Плоча

Rating 
DEN 1329.60

Од стока
Во магацинот

*Дупка со и Отпечатоци Слободни за Чистење кујна* : во Близина на touchless допир дизајн и валкани чистење не се плеткаш со тапа телото, па лесно е да се одржува сјај и чувствителни на допир.Кога не е погодно да го притиснете копчето, можете да го користите на задната страна од раката на допир нежно.Допир-за кујнски мијалник тапа со повлече надолу sprayer носи погодности и чистота на вашиот живот.*Допир-за Кујнски Мијалник Славина за Попаметни Кујна * : веќе Не е со користење на префрлување се справи со вашата рака, допир на славина едноставно го контролира протокот на вода со допирање на spout или телото на кујнскиот мијалник тапа.Никогаш не се грижите за прекумерна кујна чистење работа.И гумени млазници беше лесно да се чисти.7 должина на растеглив спреј глава нуди сигурен стигне и ви овозможува да се насочи вода секаде каде што тоа е потребно. *Лесна Инсталација* : Комплетна алатка додатоци се вклучени во пакет и може да се инсталира тоа брзо.Ако имате било какви проблеми, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе се реши тоа веднаш штом ќе може да.Боја : Сребро.НИ стандард 3/8" вода црево може да се вклопат повеќето од НАС кујна.Висок лак 360 степени вртливата spout за целосна потоне пристап и супериорен царинење, се повлече sprayer обезбедува висок притисок додека сеуште заштеда на вода.

Детални спецификации

Додатоци на производи