• Свеж
ZHANGWJ Водоотпорен Ракавици, Течен азот Ракавици Заварувачи Gauntlet Ракавици Работа Ракавици, Дише Замрзнати Течен Азот Ракавици,Градинарство Gauntlet Ракавици, Ладно Скл

ZHANGWJ Водоотпорен Ракавици, Течен азот Ракавици Заварувачи Gauntlet Ракавици Работа Ракавици, Дише Замрзнати Течен Азот Ракавици,Градинарство

Rating 
DEN 2215.20

Од стока
Во магацинот

✲❤❤✲ Ергономски дизајн, одговара на обликот на рака, удобно и флексибилни, ефикасно олеснување на работата на замор и подобрување на ефикасноста на работата. ✲❤❤✲ Супериорен ниска температура штета заштита, водоотпорен, дише, лесни, меки на допир, висока флексибилност и удобно допир.✲❤❤✲ Погоден за носење во екстремно ладни средина, погоден за течен азот воздух средина, како што се замрзнување соба, течен азот за пополнување станица, ладно чување и други ниска температура места.

Детални спецификации

Додатоци на производи