• Свеж
eXtremeRate Јасно Атомска Пурпурна Joycon Рачни Контролер Домување со Полно множество на Копчиња, DIY Замена Школка Случај за Nintendo Switch & Switch OLED Модел Радост-Con – Конзола Школк

eXtremeRate Јасно Атомска Пурпурна Joycon Рачни Контролер Домување со Полно множество на Копчиња, DIY Замена Школка Случај за Nintendo

Rating 
DEN 479.76

Од стока
Во магацинот

1x Лево Joycon домување со средната лента.Види на видео во половина брзина. 1x A/B/X/Y копчиња.Целосно надградба на вашиот Префрлат на ексклузивни и стилски ниво. 2x SL копчиња.Голема прилагодување опција за DIY ентузијасти со Прекинувач.Бидете внимателни да не се одземе на 4 надворешниот триаголник навртки или над заостри било завртки.Инсталација тежина : Висока.Прецизност намали за работа исто како оригиналот, на школка.

Детални спецификации

Додатоци на производи