• Свеж
KUAFU Долго Камион со Кревет на Подот Поддршка за Полнење Крстот Член 5 Шини Компатибилен со 1999-2018 Ford F250 F350 F450 Супер Должност

KUAFU Долго Камион со Кревет на Подот Поддршка за Полнење Крстот Член 5 Шини Компатибилен со 1999-2018 Ford F250 F350 F450 Супер

Rating 
DEN 5880.00

Од стока
Во магацинот

Одговара На Ford Супер Должност F250 1999-2018; F350 1999-2018; F450 2008-2016. 2 клип ореви.Насликани да за екстра заштита од ' рѓа. Замена за BC3 Z9911215 A YC3 Z9911215 BA.Боја/Крај : Црна; Материјали : Челик; Пакет Оглас : 5 шини; 1 Кревет монтажа хардвер за полнење; 2 тело завртки; 2 клип ореви; Замени Дел# : BC3 Z9911215 A, YC3 Z9911215 BA.Се Вклопува F350 Супер Должност 1999-2018;.Пакет содржина : .Купи со доверба,100% ЗАДОВОЛСТВО ГАРАНЦИЈА:Сме сигурни дека ќе љубов нашата висок квалитет на производите.Сепак,доколку сте незадоволни во секој случај,имате Не-Прашања, Побара, 30-дневниот гаранција за парите назад.Насликани да за екстра заштита од ' рѓа.Боја/Крај : Црна.Материјал : Челик.Се Вклопува F450 Супер Должност 2008-2016.5 Шини Камион со кревет на подот поддржува крстот член комплет нуди заштеда на време и ефикасна поправка решение за ' рѓосано оригинални кревет поддржува. 1 Кревет монтажа хардвер за полнење;.Директна замена на камион со кревет на подот поддржува ќе ви заштеди време и пари со замена на ' рѓосано или неуспешно оригинални поддржува, наместо на целата камионот корито собранието. Директна замена на камион со кревет на подот поддржува ќе ви заштеди време и пари со замена на ' рѓосано или неуспешно оригинални поддржува, наместо на целата камионот корито собранието.Го замени Дел# : BC3 Z9911215 A, YC3 Z9911215 BA.

Детални спецификации

Додатоци на производи