• Свеж
ChenCheng количка, Количка за Преносни Алуминиум Легура Скелет Слободни Пневматски гуми Скутер Рачна Количка Медицински потрошен материјал

ChenCheng количка, Количка за Преносни Алуминиум Легура Скелет Слободни Пневматски гуми Скутер Рачна Количка Медицински потрошен

Rating 
DEN 1159.20

Од стока
Во магацинот

Испорака датум : 15-30 работни дена.Добиете изграден до последен количка сакате плус практичноста на уживање во дише удобноста на најлон текстил и монтажни, биро-должина на грб – одлично за јадење и канцелариското работење.Новиот дизајн, на инвалидска количка нога и backrest може да биде укината, јачината на звукот е помала по складирање, поедноставно и полесно; алуминиум легура скелет е светлина и лесно да се носат, а на дното крстот тип заградата е повеќе стабилен и цврст по отворањето;.Добредојдовте на нашата продавница, ние имаме голем број на производи за да можете да buy Product Име : Свитлива Wheelchair Product Категорија : Прирачник Wheelchair Design карактеристики : свитлива, backrest tiltable Material : алуминиум alloy Product тежина : 16. Поради разни рачни мерни методи, грешка од 1 cm - 2 cm може да occur2.Сликата е малку поинаква од реалниот објект.Безбедност и удобност, најлон lining Full должина постојан потпирач, монтажни глуждот.На перница е направен од дише ткаенина, оксфорд ткаенина, висока јачина, дише и влага-доказ, меки и удобни; на потпирач има вграден-во сунѓер за дополнителна удобност; сопирачки потпирач е ергономски дизајниран за да биде побезбедно без лизгање.

Детални спецификации

Додатоци на производи