• Свеж
TOPGREEN 3 Pack Сите Нови Сликари Пластични Капка Платно 9 Нозе од 12 Метри Пластични Капка Облека за Сликарство Funiture Боја Tarp Капка Крпа за Еднократна употреба Водоотпорен

TOPGREEN 3 Pack Сите Нови Сликари Пластични Капка Платно 9 Нозе од 12 Метри Пластични Капка Облека за Сликарство Funiture Боја Tarp

Rating 
DEN 311.76

Од стока
Во магацинот

TOPGREEN Пластични Капка Платно е направен од 100% нов полиетилен, безбојни odourless и рециклираат.Големи димензии 9 нозе од 12 нозе 1 мили густа пластична слика tarp за сликарство проекти, 3 парчиња вредност пакет.Водоотпорен dustproof и nonslip пластични sheeting,заштита на подот теписи и мебел од наслика spills и нечистотија.Високо ниво на транспарентност и солза-отпорни пластични боја капка крпа with108 КВАДРАТНИ.FT overarea,за еднократна употреба и лесно да се отвори.Три вредност пакет јасно пластика tarp обезбедува мулти-цел користете спреј за сликарство деца сликарство и троседот душек покривање.

Детални спецификации

Додатоци на производи