• Свеж
Physix 2100 Долго рака ТВ Ѕид за 32-75 инчен Екран Екстра Долг Продолжување до 40 инчен Тешки ТВ Планината Држи до 88 lbs Полно работно Движење, swivels до 180° Max. VESA 400x400, црна (ДОЛГО

Physix 2100 Долго рака ТВ Ѕид за 32-75 инчен Екран Екстра Долг Продолжување до 40 инчен Тешки ТВ Планината Држи до 88 lbs Полно работно

Rating 
DEN 4319.76

Од стока
Во магацинот

????ПОВЕЌЕ & ПОСИЛНИ - Екстра долг целост предлогот ТВ ѕид со навистина импресивен стигне и одлични цврстината.Во споредба со конвенционалните ТВ месеци тоа ви дава многу повеќе слобода за позиција на вашата ТЕЛЕВИЗИЈА, и кога се во употреба, како и кога се чуваат против ѕид. ????УЖИВАЈТЕ ФЛЕКСИБИЛНИ ГЛЕДАЊЕ - Пакети импресивен продолжување опсег до 40 инчи и карактеристики 3 стожерот поени.Ова резултира во вкупната слобода за движење, вртливата, навалите и ротирате вашиот екран.Најдете совршен агол на гледање секој пат. ????МАКСИМАЛНА ПОДДРШКА - Компатибилен со повеќето телевизиски брендови и големини се движат од 32 до 75 инчи.Благодарение на огромниот продолжување можете дури и позиција на вашата големи ТВ нормално на ѕид. ????НЕ ГРИЖИ се КАЧИ – Доаѓа со јасни инструкции и дупчење дефиниција, како и потребните материјали за монтажа на ѕид (studs и тула/бетон) и на ТВ.Тоа може да го носи тежина за товарење до 88 кг и ние го направите резервна копија со 5 година производителот гаранција. ????КОМПАТИБИЛЕН СО ПОВЕЌЕТО ТВ - ве Молиме да се обезбеди хоризонтална и вертикална оддалеченост помеѓу монтажа дупки на задниот дел од ТВ уредот не надминува 400 mm (15.75").Големина на : 40 инчи продолжување 88 lbs.

Детални спецификации

Додатоци на производи