• Свеж
MDMprint Вакуум Торба,Руно,1-Ply,Еднократно,PK5

MDMprint Вакуум Торба,Руно,1-Ply,Еднократно,PK5

Rating 
DEN 984.00

Од стока
Во магацинот

Вакуум Торба,Руно,1-Ply,Еднократно,PK5. Вакуум Торба, За Вакуум Тип на Продавница за Вакуум, се Вклопува во Вакуум Бренд Fein, Одговара на Вакуум Модели Турбо јас; Турбо јас во Собата, Торба Филтрација Тип Стандард, Филтер Ефикасност 99.5 Проценти на 5 microns, Торба Материјал Руно, Ply Брои 1-Ply, Торба Пикап Тип Сува, Торба Реупотребливост Не-Еднократно, на Висина 11 во 1/2, Должина 1 3/4 во, Ширина/Дијаметар 8 3/4 во Пакет Количество 5.

Детални спецификации

Додатоци на производи