• Свеж
ОЕМ Kenwood Далечински Управувач: DPX302U, DPX303MBT, DPX502BT, DPX503BT, DPX520BT

ОЕМ Kenwood Далечински Управувач: DPX302U, DPX303MBT, DPX502BT, DPX503BT, DPX520BT

Rating 
DEN 374.64

Од стока
Во магацинот

Ова Е Оригинален Дел!.Работните Инструкции Се Во Рамките На Вашиот Оригиналниот Прирачник За Корисникот!.Купување на Оригиналниот Remotes Обезбедува Можете Да Пристапите До СИТЕ Функции На Вашиот Уред!.Не го Видите Вашиот Модел Наведени?Испратете Порака - Среќни Да Ви Помогне!.Ова НЕ е Универзален Далечински Управувач!.Овој далечински првично се испраќаат со следниве Kenwood Модели : DPX302 U, DPX303 MBT, DPX502 BT, DPX503 BT, DPX520 BT Ако вашиот Број на Модел е што НЕ се наведени погоре, ве молиме да ни испратите порака па ние може да ви помогне да се добие точниот далечински управувач.

Детални спецификации

Додатоци на производи