• Свеж
Dominique Жените е Поместена

Dominique Жените е Поместена

Rating 
DEN 435.36

Од стока
Во магацинот

Рака Мие Само.Куп : 47% памук, 38% најлон, 15% spandex.Назад : 61% најлон, 20% памук, 19% spandex.Земја на потекло : Увезени.Нега : Рака мие Ладно.НЕ кајгана или собори сува.Линија сува.Dominique Zoe Про Максимална Поддршка На Спортски Градник.Чаши : 47% памук, 38% најлон, 15% spandex; Назад : 61% најлон, 20% памук, 19% spandex.Рака мие ладно, темно бои одделно.Хлор, линија сува, не железо.

Детални спецификации

Додатоци на производи