• Свеж
BusyPiggy Соларни Кампување Фан со LED Фенер, Преносни Шатор фан со Бесење Кука, Батерија USB Биро Вентилатор за Дом, Канцеларија, Шатор, Автомобил, Итен Испади (4000mAh, 40 Часа ?

BusyPiggy Соларни Кампување Фан со LED Фенер, Преносни Шатор фан со Бесење Кука, Батерија USB Биро Вентилатор за Дом, Канцеларија,

Rating 
DEN 527.76

Од стока
Во магацинот

Busypiggy фан не само што може да се излади на вас долу но, исто така, може да се користи како итен случај енергија за полнење на вашиот телефон, GPS, MP3, или i Pod, итн.Можете исто така да едноставно ставете ја на маса дома или во канцеларија. ????【СУПЕР ДОЛГО траење на БАТЕРИЈАТА】Нашата мулти-функција шатор фан има вграден-во двоен батерија која може да трае и нагоре од 5-48 часа нон стоп кога целосно наполнета(во зависност од светлината).Еден фенер е супер корисна за кампување, така што може да се направи на вашиот пат низ кампот и вашиот шатор лесно во темница.3 во (Пати до светлината) Точка Тежина : 360g/0. Количка за кука, погодни за употреба за шатор, риболов, кампување, учат, работат, итн. ????【СВЕТЛА РАЗНОВРСНА LED СВЕТЛО】Три LED светло панели со четири прилагодува осветленоста може да се прилагодат и да ги стави нагоре или надолу за да светне вашиот шатор или кампот според вашите потреби.Спецификации : Item Димензија : 8. Кога батериите се кандидира ниска, висока-брзина на прилагодување може да не работи, во ова време, ве молиме надополнување на батериите навремено. Ако фан нема да се користи подолго време, ве молиме целосно да ја наполните батериите, тогаш чувајте го на ладно и суво место. Направени од високо-квалитетна ABS материјал, тоа е силна и отпорна да паѓа. Немојте да се стави нешто во фан кога се работи, како ножеви може да се добие сериозно оштетени.

Детални спецификации

Додатоци на производи