• Свеж
Maxell Касета VHS-C Адаптер (290060)

Maxell Касета VHS-C Адаптер (290060)

Rating 
DEN 2351.76

Од стока
Во магацинот

Игра VHS-C ленти во секоја vhs видео.Едноставен за употреба.Нема батерии што се бара.Лесно да се види вашиот VHS-C снимки во вашиот ВИДЕО со 290060 VHS-C Адаптер од Maxell.Нејзината едноставна за употреба-вие дури и не треба батерии!.

Детални спецификации

Додатоци на производи