• Свеж
Isaa Miilne Јадро Одговара Пресврт Рамнотежа Одбор Јога Вртење Фитнес Вежби Тренингот Салата Виолетова

Isaa Miilne Јадро Одговара Пресврт Рамнотежа Одбор Јога Вртење Фитнес Вежби Тренингот Салата Виолетова

Rating 
DEN 757.92

Од стока
Во магацинот

✅【Убав подарок】 : биланс одбор тренер е многу погодна за роднини, пријатели, сопруги, девојки, итн. ✅【Високо-квалитетни материјали】Направени од високо-квалитетни материјали, трајни,не се лизга површина, може да се подобри безбедноста,и лесно да ги чувате и да го носат, како што се гледа на тв вежба пресврт одбор.

Детални спецификации

Додатоци на производи