• Свеж
море скок Додатоци за SYMA X8C X8G X8W X8HC X8HG X8HW РК Летало Хеликоптер Надградба Пропелер Опрема за Слетување Заштита Прстен X8C Авиони Бели Делови

море скок Додатоци за SYMA X8C X8G X8W X8HC X8HG X8HW РК Летало Хеликоптер Надградба Пропелер Опрема за Слетување Заштита Прстен

Rating 
DEN 1332.00

Од стока
Во магацинот

SYMA X8 C X8 G X8 W X8 HC X8 HG X8 HW. 100% Нов Висок Квалитет На Оригиналниот Производ.Опрема за слетување се надгради додатоци, безбеден, стабилен и сигурен.Издржлив и лесен, мора да се за почетници и помлад корисникот.Со добар квалитет и одлични перформанси.Море скок додатоци за SYMA X8 C X8 G X8 W X8 HC X8 HG X8 HW РК Летало Хеликоптер Надградба Пропелер Опрема за Слетување Заштита Прстен X8 C Авиони бели Делови Функција : 1.SYMA X8 C X8 G X8 W X8 HC X8 HG X8 HW 2.100% Нов Висок Квалитет на Оригиналниот Производ 3.Опрема за слетување се надгради додатоци, безбеден, стабилен и сигурен. 4.Издржлив и лесен, мора да се за почетници и помлад корисникот. 5.Со добар квалитет и одлични перформанси.Пакет вклучувајќи : 4pcs опрема за слетување 4pcs пропелер 4pcs заштита покрие некои Завртки забелешка : Ако имате било која друга несоодветна прашања.Ве молам дозволете ми да знам ,јас ќе ви помогнат да се реши.Најдобра услуга за секој клиент,очекуваме вашите прашања.

Детални спецификации

Додатоци на производи