• Свеж
Американскиот Стандард 4931360.075 Beale Measurefill Допир Кујна Тапа, Од Не ' Рѓосувачки Челик

Американскиот Стандард 4931360.075 Beale Measurefill Допир Кујна Тапа, Од Не ' Рѓосувачки Челик

Rating 
DEN 13681.20

Од стока
Во магацинот

Бродови со 4 х АА долг живот алкални батерии што траат околу 10 месеци.Боја : Нерѓосувачки Челик | Стил : Мерка-Да Се Пополни.Автоматско безбедност shut-off по 5 минути, кога славина е вклучен преку допир функционалност.Допрете функционалност : тапа може да се вклучува и исклучува со едноставен допир на славина dial прозорец.Може да се управува како батерија само или како plug-in верзија Ако сакате со одделно се продава AC адаптер.Елегантни, современи цевка стил на дизајн карактеристики удобно заоблени се справи со формата и проблемот на работ knurling на славина dial за дополнителна контрола - сина LED светло осветлува кога славина е во употреба.Прирачник тапа работата : рачка на менувачот овозможува за прирачник тапа операција.Мерка се пополни технологија : обезбедува прецизни го поставите волумен на вода—на барање до 5 чаши/40 унци.Ре-данок спреј главата retraction систем : спреј црево технологија систем за да се обезбеди непречено се повлече-надвор, операција, и retraction на спреј главата.

Детални спецификации

Додатоци на производи