• Свеж
XCMAN Бамбус Рамнотежа Одбор Тренер со Прилагодливи Затки - 3 Различни Растојание Options | Биланс на даска за Сурфање, Аикидо, Скијање, Скејтбординг Обука

XCMAN Бамбус Рамнотежа Одбор Тренер со Прилагодливи Затки - 3 Различни Растојание Options | Биланс на даска за Сурфање, Аикидо, Скијање,

Rating 
DEN 2373.12

Од стока
Во магацинот

XCMAN Бамбус Рамнотежа Одбор Тренер со Прилагодливи Затки - 3 Различни Растојание Options 9.45, 15.7, и 22 инчи.Бамбус Биланс на даска за Сурфање, Аикидо, Скијање, Скејтбординг Обука.Чекор до својата рамнотежа игра.КОМПАКТНА ГОЛЕМИНА, се КОРИСТИ НАСЕКАДЕ : На бамбус рамнотежа одбор може да се користи на било која површина, и е лесен за транспорт, насекаде.Се користи за да се подобри рамнотежата вештини во Аикидо, Скејтбординг, Wakeboarding, Сурфање, и тренинг за Фитнес, Хокеј, Боречки Вештини, Скијање, Голф, Јога и воопшто спортски тренинг.ПОВЕЌЕ ПРЕДИЗВИК СО ОТСТРАНЛИВ ЗАТКИ : пакетот е комплетно опремена со 2 Отстранлив Затки, 4 Навртки да ви помогне да го прилагодите растојанието за вашиот префериран ниво; Постојат 3 различни растојанија за да ги вежбате и да се префрлате помеѓу различни нивоа : 9.45, 15.7, и 22 инчи.ТЕШКО БАМБУС ИЗГРАДБА, ANTISLIP PEVA ПОВРШИНА : Surf Premium Balance Board е направен од висок степен на БАМБУС, Тежина оценка на 400lbs+; Посебни antiskid peva подлога на површината обезбедува подобра контрола и мазност, безбедно и удобно да се користи со или без чевли.ЛЕСНО ПЛАНИРАМ ПЛУТА РОЛЕРИ : Изградени од цврст COKR, ролери слајдови лесно, мирно и не ја оштетува кат; На antislip ролери работи одлично на различни видови на тротоарите, вклучувајќи дрво, тепих, плута, бетон и повеќе.

Детални спецификации

Додатоци на производи