• Свеж
1990 Колегиум Колекција нотр дам Џо Монтана #3 Фудбал ПРОМО Комплетен Сет

1990 Колегиум Колекција нотр дам Џо Монтана 3 Фудбал ПРОМО Комплетен Сет

Rating 
DEN 287.04

Од стока
Во магацинот

Продажба на гроздобер и модерни Спортски картички и категоризирани и ungraded, отворена и неотворена.Продажба на autographs премногу.Сите autographs се потврдени од страна на реномирана authenticators PSA/ДНК.Безбол, Фудбал, Кошарка, Хокеј, Не спорт Картичка Картички, поставува, кутии, синглови, колекции.Оценување на картички главно се PSA и SGC БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ.КУПУВАЊЕ на бејзбол фудбал, кошарка, хокеј не спорт картичка колекции .Јас не купи!!Контактирајте ме. 1990 Колегиум Колекција нотр дам Ирскиот Фудбалски Картичка ПРОМО Комплетен Сет.Овој оглас е за 1990 година Колегиум Колекција нотр дам Ирскиот Фудбалски Картичка ПРОМО Комплетен Сет со Џо Монтана картичка, и многу повеќе!Ова е поретки сет од редовните сет.Тоа е посебен ПРОМО верзија.Постојат 10 картички во овој сет нумерирани 1-10. Тие се прикажани во скенирање.На предната страна на картичката е иста како и во главната група, но на грбот има различен број на картичката.Тоа е промотивни пример за главната група.На пример, Џо Монтана card е картичка #3. Картички се во сосема нов НАНЕ состојба.Се PSA 10-ти на вашите омилени ѕвезди!Имам повеќе од еден од нив.Имам оглас каде пет сетови се наведени заедно во голема мера.Проверете или на мејл ако се заинтересирани!.

Детални спецификации

Додатоци на производи