• Свеж
Дизни Moana Деца Девојките 2-Парче Долги Ракави Висока Ниска Врвот & Leggings Сет

Дизни Moana Деца Девојките 2-Парче Долги Ракави Висока Ниска Врвот & Leggings Сет

Rating 
DEN 503.76

Од стока
Во магацинот

Качулка : 100% Полиестер; Leggings : 95% Памук, 5% Spandex.Машина За Миење.Официјално лиценцирани Дизни Принцезата млади девојки симпатична, удобен и стилски долг ракав графички маскирани sweatshirt и симпатична и стилски leggings.Кој Moana и Pua на свиња со лисја, цвеќиња, и се додаваат зборовите : "Островот Девојка" на sweatshirt; Забава, за појавување на сите-во текот печати на панталони.Се повлече на затворање џемпер; Еластичен појас за подобро се вклопуваат; Страшни екран печати дизајн; Удобно худ обвивка.Одличен екран печати дизајн; Удобно худ обвивка.Совршен за роденденски подарок, секој ден се носат, празник Божиќ подарок, играње, ладното време и бебе туш подарок.

Детални спецификации

Додатоци на производи